niedziela, 18 stycznia 2015

Postanowienia na nowy rok
Witajcie :)


Chodź nowy rok już dawno się zaczął nigdy nie jest za późno na włosowe postanowienia :)

W tym roku postawię na wzrost moich włosów i ogólnej objętości włosów. Dążę do tego aby były gęste jak w dzieciństwie i długie do łokci :)

       Jak będę do tego dążyć? Najpierw zacznę od picia samej pokrzywy. Do tego idzie woda pokrzywowa w skalp, po jej wykończeniu zakupie coś z radical lub jantar ewentualnie postawię na domową maskę drożdżową. Co do herbaty, pić ją będę od lutego do kwietnia następnie zrobię chwilę przerwy.

     Myślałam dużo nad tabletkami CP jednak boję się tego jak mój organizm na nie zareaguje, ponieważ przyjmuje teraz silne leki. O tych tabletkach słyszałam dużo pozytywnych opinii i dlatego zastanawiam się nad ich zakupem.

      Kolejną rzeczą którą bym chciała zrobić to to, aby moje końce wyglądały lepiej. Przez 3 lata ciągłego prostowania wyglądają naprawdę dziwnie, nie prostuje całej długości od jakiego roku. Chodź chodzę do fryzjera często, bo co 3-4 miesiące to i tak ciężko mi jest powstrzymać się od prostowania grzywki a końcówki na tym bardzo cierpią i cała długość również, ponieważ czasem na ważniejszą okazje je prostuję :( stosuje olejki co mycie, maski, silikony, proteiny, odżywki i różne świata cuda lecz moje włosy na bogatą pielęgnację reagują całkowitym przyklapem albo szybszym przetłuszczaniem.

     Chciałabym również myć włosy rzadziej bo codzienne mycie jest dla mnie okropną udręką. Wracając ze szkoły mam już dziwne włosy i będąc w domu już sama czuję że są one takie inne i nie świeże jak rano. Nie wiem do końca co mogę zrobić aby zapobiec tak częstemu myciu włosów. Może mi w tym pomożecie? :)
 Słyszałam o jakiejś kobiecie która od 2 lat nie myła włosów szamponem. Dla mnie jest to dziwne myć włosy samą wodą. Jak znajdę o niej artykuł na internecie to dołączę go do dzisiejszego posta :)

   Ostatnią rzeczą jest to aby do perfekcji opanować jakąś prostą fryzurę na ważniejsze wyjścia. W tym roku dużo moich znajomych będzie kończyło 18 lat więc na pewno by taka prosta fryzura się przydała :) Chodzi mi tutaj o jakieś fajne upięcie włosów jak np.
A jakie są Wasze postanowienia na nowy rok? :)

1 komentarz:

  1. Ja tez stawiam na zagęszczenie! Bardzo bym chciała przyspieszyć ich wzrost ale moje włosy są strasznie oporne =)

    OdpowiedzUsuń