środa, 10 grudnia 2014

Firma Oriflame


Witajcie Kochani :)


       W dzisiejszym poście chciałabym Wam opowiedzieć o filmie Oriflame. Wiele z Was pisało w komentarzach że nie zna tej firmy, albo nie zna jej kosmetyków. Dziś co nie co Wam o niej opowiem, więc zapraszam do lektury :D


   
       Firma Oriflame została założona w Szwecji przez dwóch braci i ich przyjaciela w 1967 roku. W ciągu 45 lat stała się międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią w więcej niż 60 krajach. Ponad 3,6 Konsultantów na całym świecie zajmuję się sprzedażą tych wysokiej jakości kosmetyków.
 
      Sprzedaż bezpośrednia daje możliwości Konsultantom oraz Klientom czerpania inspiracji od ludzi, których znają i ufają. Jest także wygodnym i niezawodowym sposobem na rozwój zawodowy i osobisty oraz poczucie przynależności do przyjaznej wspólnoty o globalnym zasięgu.
 
       Szacunek dla człowieka i natury jest ważnym elementem tego biznesu. Oriflame wspiera również organizacje charytatywne na całym świecie, włączając w to the World Childhood Fundation. W Polsce działa również Fundacja Oriflame Dzieciom, która pomaga stworzyć prawidłowe warunki rozwoju i dorastania najmłodszym.TWOJE MARZENIA NASZĄ INSPIRACJĄ™ 

Obietnica marki Oriflame - Twoje marzenia naszą inspiracją  - jest ściśle powiązana z historią i dziedzictwem firmy. Od 45 lat angażujemy się w inspirowanie ludzi i dajemy im szansę realizacji marzeń, dzięki naszemu unikalnemu konceptowi marketingowemu.Twoje marzenia naszą inspiracją ™ jest manifestacją tego zaangażowania klientom i konsultantom. To ich marzenia inspirują nas do tworzenia nowych produktów i programów pozwalających stworzyć swój własny biznes. 
Wierzymy w marzenia.Każde marzenie jest wyjątkowe i osobiste. Marzenia oraz cele są piękne i ważne. W Oriflame naszym celem jest, i zawsze było, spełnianie marzeń. Do tego dążymy, każdego dnia. Lubisz marzyć? Masz sprecyzowane cele? Witaj w gronie osób, których  marzenia spełniamy.
Wierzymy w piękno.Twoja uroda jest równie wyjątkowa jak Twoje marzenia. Dzięki naszym unikalnym szwedzkim produktom upiększającym, daliśmy milionom osób szansę na zmianę ich życia na lepsze. Kiedy dobrze wyglądasz, czujesz się dobrze. A kiedy czujesz się dobrze, jesteś w stanie sięgać po swoje marzenia.
Wierzymy w Ciebie.Nasza praca zaczyna się tam, gdzie Twoje marzenia. One są naszą inspiracją. Zachęcamy Cię do posiadania marzeń i wyznaczania sobie celów. Będziemy towarzyszyć Ci w drodze do sukcesu. Nasza kultura opiera się na poszanowaniu innych i wierze w ich możliwości. Wsłuchujemy się w Ciebie. Razem tworzymy globalną sieć piękna i spełnionych marzeń. Chcesz, aby Twoje marzenia zostały spełnione? My chcemy.

Muszę Wam jeszcze powiedzieć że ja osobiście też nie znałam tej firmy. Później poznałam prze miłą Panią Anię, którą serdecznie pozdrawiam :* Pomogła mi poznać tą fajną firmę. Oriflame znałam dość krótko, mało używałam kosmetyków z tej firmy ale teraz mam ich coraz więcej :) A ze względu na zakupy robione w tej firmie co chwilę, postanowiłam sama zostać konsultantką i kupować sobie taniej a do tego dostawać cudowne prezenty i chodzić na prze miłe spotkania. I muszę z czystym sercem powiedzieć że się zakochałam w tych kosmetykach :) Nie chce również abyście tego posta odebrały źle. Chcę po prostu opowiedzieć Wam co nie co o tej firmie a to nie jest jej reklama :) 
Na stronę główną Orfilame może wejść każdy. http://pl.oriflame.com/index.jhtml
Możecie oglądać i poznawać kosmetyki i nawet tam robić zamówienia. Lepiej jednak zamawiać u konsultantki, ona Wam zawsze doradzi i pomoże przy wyborze kosmetyków :)
Na stronie znajdziecie również różne promocje czy wyprzedaże i obecne katalogi :) 

Ulotka katalogowa: http://pl.oriflame.com/products/flip-flyer.jhtml?id=FF-20141702
Obecny katalog: http://pl.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201417

Teraz nowe konsultantki po wpisaniu się wchodzą w nowy i ciekawy program witamy zobaczcie go same :)  http://pl.oriflame.com/recruits/show.jhtml?tag=wonderful&CT.link=wonderful&CT.from=video
W razie jakichkolwiek pytań piszcie na mojego e-maila: aga6202@poczta.onet.pl
Na wszelkie pytania odpowiem :)
Na dziś to tyle :) myślę że nie uznacie tego posta za złe, ponieważ nie jest to żadna reklama firmy :)
Pozdrawiam Was :*

1 komentarz:

  1. Znam ta firmę :) aczkolwiek dawno z niej nic nie zamawialam

    OdpowiedzUsuń